קול קורא להצטרף לתעשיית המדיה בנגב

יש דבר כזה תעשיית טלוויזיה או קולנוע דרומית? 🤔 בעצם למה לא?
סיפורים יש בכל מקום, אז למה רובכן לא כאן?
כמעט שני עשורים אני בתחום. תחקירנית, במאית ומפיקה. כשהגעתי לדרום לפני קצת יותר מעשור לא ידעתי אם אצליח להתפרנס בתחום, איזה הפקות יש בדרום? וגם כשיש, אז חברות ההפקה מגיעות עם צוות מהמרכז לדרום.
למזלי יש לי חברות ששמרו לי חסדי נעורים וכשהפקה החליטה להדרים פנו אלי.
אני מודעת לזה שאני גרה בנגב וזה לא תל אביב, אבל העברתי את מרכז חיי לדרום, משפחה, ילדים ועם השנים צברתי חברים והתאהבתי במקום הזה נטול הפקקים, מרחבי השדות, חילופי העונות, פריחה ומדבר ובעיקר שכולם די מכירים את כולם.
גיליתי שאני יצור חברתי ושאני אוהבת א.נשים וכנראה שבזכות ההתאהבות הזו הצלחתי להמשיך לעבוד בהפקות, כן פה בנגב, אם קצת לפזול להפקות במרכז, בכל אופן הנגב לא תמיד פורח.
אבל ומה שקורה פה בשנתיים האחרונות מפעים כמעט כמו המיני אייפל בנתיבות, כמו אגם לסירות פדלים בבאר שבע וכמו בית השאנטי במדבר. התחיל לקום פה נווה מדבר להפקות.
קרנות דרומיות שמשקיעות בסרטים שמצולמים בנוף הדרומי, צוות דרומי וסיפורים דרומיים.
היום בנוסף לכל הכובעים שלי אני מנהלת את קהילת המדיה בנגב והקמתי מאגר יוצרים דרומיים שהם בעצם א.נשים כמוני שמאוהבים בנגב וממשיכים ליצור פה.
אז אם מתחשק לכן להצטרף לפריחת התעשייה בנגב הצטרפו אלינו לעשיה. או סתם תרימו טלפון.
בפעם הבאה אספר לכן כמה כסף עולה פה להשכיר דירה, אולי בזכות זה תעשו עליה מהעיר היקרה בעולם אלינו לנווה מדבר. https://www.facebook.com/groups/672157327098503/?ref=share